آکادمی آموزش شنا اصفهان > ورزش در آب اصفهان > ورزش در آب - آب درمانی - آموزش ورزش در آب | آکادمی آموزش شنا اصفهان

نکاتی در مورد ورزش در آب و آب درمانی اصفهان

ورزش در آب - آب درمانی - شنا اصفهان - ورزش در آب اصفهان - آب درمانی در اصفهان - آموزش شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

تاثیرات ورزش در آب بر سلامت شهروندان اصفهان

ورزش در آب و حتی راه رفتن خیلی ساده در آب می‌تواند کمک بزرگی به بهبود خیلی از دردهای فیزیکی بکند. اصولا برای آب درمانی در اصفهان و مراحل انجام ورزش در آب اصفهان از آب گرم استفاده می‌شود. گرمای آب موجب افزایش جریان خون در پوست و عضلات می‌شود آب درمانی با آب گرم را می‌توان بصورت استفاده از دوش آب گرم، وان آب گرم و یا استخرهای آب گرم به پایان رساند این روش آب درمانی و ورزش در آب سابقه‌ای قدیمی دارد، از صد‌ها یا شاید هزاران سال قبل آب گرم‌های معدنی محلی برای مراجعه بیماران برای کاهش درد‌هایشان بوده است. از آب گرم می‌توان برای کاهش دردهای اندام در بسیاری از بیماری‌ها مانند آرتروز و انواع روماتیسم‌ ها استفاده کرد.

ورزش در آب - آب درمانی - شنا اصفهان - ورزش در آب اصفهان - آب درمانی در اصفهان - آموزش شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

تاثیرات پر سود و بیشمار شنا، ورزش در آب و در کل ورزش های آبی را باید همراه با نظارت بهترین مربی شنا اصفهان کرد تا ضمن فراگیری بهترین آموزش شنا در اصفهان، کیفیت توان تکنیکی آموزش شنا در اصفهان را افزایش داد تا سرآمد شد در این مسیر. آکادمی آموزش شنا اصفهان همیشه دغدغه بهبود سلامت جسم و روان همشهریان عزیز اصفهانی را داشته و به این سبب است که تمام تلاش خود را به کار گرفته تا شاید بتواند امکانات لازم را جمع آوری کند تا شاید شما خواستاران آموزش ورزش در آب اصفهان با ورود به این آکادمی تخصصی، گامی بلند در راه سلامتی و شادابی خود بردارید. به شما همشهریان عزیز اصفهانی این نوید را می دهیم که ورزش در آب اصفهان یکی از بهترین راههایی ست که می توانید با انتخاب آن طراوت و شادابی و نشاط را از آن خود کنید. آکادمی آموزش شنا اصفهان دوستدار و خواستار بهروزی و سلامتی شما ست و آموزش شنا در اصفهان را در بهترین شرایط ممکنه عرضه می کند.

ورزش در آب - آب درمانی - شنا اصفهان - ورزش در آب اصفهان - آب درمانی در اصفهان - آموزش شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

آب درمانی در اصفهان و دردهای مفصلی

غوطه ور شدن در آب وزن بدن را کاهش می دهد، به این ترتیب فشار کمتری به عضلات و مفاصل وارد می گردد. همشهریان اصفهانی عزیزی که دردهای مفصلی دارند ورزش در آب اصفهان و راه رفتن در آب، کمک زیادی برای کاهش درد به آن‌ها می‌کند. زمانی که در حال آموزش ورزش در آب اصفهان هستید و زیر نظر مربیان خبره آکادمی آموزش شنا اصفهان مشغول به فراگیری آموزش شنا در اصفهان هستید و در آب حرکت می‌کنید، فشار آب در مقابل حرکات شما مقاومت می نماید، برای شکستن این مقاومت به عضلات فشار می‌ورید و این باعث تقویت عضلات شما می گردد. استفاده از آب درمانی و ورزش در آب اصفهان برای کاهش دردهای اندام ها و التیام بخشیدن رنج های روحی سابقه قدیمی دارد.

ورزش در آب - آب درمانی - شنا اصفهان - ورزش در آب اصفهان - آب درمانی در اصفهان - آموزش شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

اثرات ورزش در آب و آب درمانی اصفهان در درمان انواع بیماری‌ها

- ورزش در آب و آب درمانی در اصفهان برای انجام بهتر حرکات کششی
یکی از مهمترین مراحل درمان مشکلات استخوان ها، مفاصل و دیگر بافت های اندام استفاده از فیزیوتراپی است و مهمترین اقدام فیزیوتراپ کمک به افزایش دامنه حرکات مفاصل و افزایش قدرت عضلات آن است. انجام این مهم با استفاده از نرمش های خاصی صورت می گیرد. دسته ای از این نرمش ها که برای افزایش دامنه حرکتی مفاصل کاربرد دارند حرکات کششی هستند. حرکات کششی که در فیزیوتراپی برای بهتر کردن دامنه حرکتی مفصل و کاهش خشکی آنها انجام می شود ممکن است دردناک باشد. وقتی این حرکات تحت عنوان ورزش در آب و آب درمانی در اصفهان و حتما در آب گرم انجام شوند تحمل بیمار بیشتر شده و احساس درد ناشی از حرکت مفصل کاهش می یابد. در حالتی که آموزش ورزش در آب اصفهان و پیرو آن آب درمانی در اصفهان با دقت انجام پذیرد می توان مفاصل بیمار را بیشتر و بهتر حرکت داده و نتیجه آن افزایش سریعتر و بهتر دامنه حرکتی مفصل است.
- ورزش در آب و آب درمانی در اصفهان برای التیام کمر درد و زانو درد
درمان با حمام داغ اثرات کوتاه و بلند مدتی روی افرادی که از کمر درد رنج می‌برده اند، داشته است. فرد در داخل آب اقدام به ماساژ درمانی، تقویت عضلات و حرکت‌های مفاصل می‌کند. زمانی که بیمار در داخل آب قرار می‌گیرد و ورزش در آب یا آب درمانی را تجربه می کند بر اساس قانون ارشمیدس میزان فشاری که بر روی مفاصل وارد می‌شود، کاهش می یابد و با حرکاتی که داخل آب انجام می‌دهد، عضلات تقویت می گردد و این تقویت باعث می‌گردد تا فشار بر روی فضای دیسک و کپسول مفصل کاهش پیدا کند و نهایتاً این کاهش فشار منجر به کاهش شدت بیماری می‌شود. با حضور در آکادمی آموزش شنا اصفهان و فراگیری آموزش ورزش در آب اصفهان و آب درمانی در اصفهان، درد را به فراموشی بسپارید و در کنار یکدیگر تمام رنج ها را از تن و جان تان دور کنیم.


ورزش در آب - آب درمانی - شنا اصفهان - ورزش در آب اصفهان - آب درمانی در اصفهان - آموزش شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان
ورزش در آب - آب درمانی - شنا اصفهان - ورزش در آب اصفهان - آب درمانی در اصفهان - آموزش شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

نکته پایانی

نکاتی در مورد آب درمانی  و ورزش در آب اصفهان وجود دارد که بهتر است بیمار قبل از انجام آن در موردشان بداند.
اولین نکته
، دمای آب است. دمای آب حدود ۳۱ درجه سانتی گراد است، که این گرما برای آرامش بخشی و بدون ایجاد ناراحتی به خاطر گرمای بیش از حد، مناسب است.
نکته رایج دیگر،
ترس از آب و یا عدم قابلیت شنا کردن است. نکته اصلی که باید بدانید این است که عمق آب به تدریج تا ۱.۲ متر افزایش می یابد. فیزیوتراپ به شما اجازه می دهد تا به آب عادت کنید و بعد شما را به نقاط عمیق تر می برد. به علاوه اکثر تمرین ها در کناره های استخر و یا پله های آن انجام می شوند تا امکان گرفتن از آن ها باشد.
نکته بعدی
در مورد قابلیت حرکت است. بیمارانی که به وسایل کمکی برای حرکت نیاز دارند و یا تعادل خوبی ندارند، از ورود به آب خودداری می کنند. استخرهای مخصوص آب درمانی، چندین روش دسترسی، شامل ورود با ویلچر را دارند. فیزیوتراپ ها اکثرا از بیماران می خواهند تا از دریچه ورود تدریجی، که امن ترین راه است، وارد آب شوند.
علاوه بر این نکات
، موارد منع استفاده از آب درمانی و موارد احتیاط هم وجود دارند. بیشتر آن ها برای امنیت بیشتر بیمار و سایر بیماران در استخر هستند. اگر هر یک از موارد زیر در مورد شما صدق می کند و یا در مورد استفاده از آب درمانی مطمئن نیستید با فیزیوتراپ خود مشورت کنید: – زخم باز یا عفونت کرده. عفونت پوست. سرماخوردگی، آنفولانرا یا بیماری های عفونی مانند بیماری های عفونی معده و شکم. بی اختیاری ادرار. بیماری قلبی کنترل نشده. فشار خون بالا کنترل نشده. بیماری های کلیوی. بیماری صرع کنترل نشده. شیمی درمانی اخیر. ترومبوز وریدی عمقی یا آمبولی ریه.

مقالات دیگر

تمامی حقوق این سایت متعلق به آکادمی شنا اصفهان می باشد