آکادمی آموزش شنا اصفهان > شنا در اصفهان > کلاس آموزش شنا - کلاس شنا اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

انواع کلاس آموزش شنا در اصفهان

کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

کلاس آموزش شنا در اصفهان ۰۹۱۳۳۰۹۱۵۹۵

بی شک ورزش شنا یکی از محبوب ترین ورزشها در بین اقشار جامعه می باشد. فردی که به ورزش مفرح شنا می پردازد، نه تنها از این مسیر احساس شادابی و نشاط می کند بلکه در اثر شنا کردن کیفیات جسمانی خود را از قبیل قوی تر شدن دستگاه گردش خون و تنفس، قدرت، سرعت و انعطاف پذیری مفاصل شانه و مچ پا ارتقا می بخشد. رشته ورزش شنا ورزشی است که از نوزادی تا سن کهنسالی می توان آنرا انجام داد و در کل ورزشی می باشد که هیجان و اضطراب را کاهش داده، عضلات را قوی و محکم کرده و بدن را نرم و انعطاف پذیر می سازد و باعث می شود که فرد انرژی بیشتری برای انجام کارهای روزانه خود کسب کند.
آکادمی آموزش شنا اصفهان
قصد آن را دارد که با برپایی انواع کلاس شنا اصفهان و آموزش شنا به صورت تخصصی توسط بهترین مربیان شنا اصفهان، کلاس های شنا ی با کیفیتی را برگزار کند تا از این راه بهترین آموزش شنا در اصفهان را به شنا آموزان اصفهانی خود عرضه بدارد. لازم به توضیح است که ثبت نام در کلاس های آموزش شنا اصفهان برای تمامی سنین قابل اعمال است. در این راه می توان از دو مورد مهم نام برد که همانا کلاس آموزش بزرگسالان اصفهان و کلاس شنا کودکان در اصفهان می باشند.

کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

کلاس آموزش شنا بزرگسالان اصفهان

این کلاس ها را می توان زیرمجموعه دوره های آموزش شنا در اصفهان دانست که مختص افرادی ست که ضمن مبتدی بودن در ورزش شنا، سن بیشتری نسبت به نوجوانان دارند و بایستی تحت آموزش شنا در اصفهان قرار بگیرند. شاید استعدادیابی در این گروه سنی جایگاه خاصی نداشته باشد ولیکن بایستی تمامی آموزش شنا در اصفهان را به ایشان آموخت تا پس از ترک کردن استخر شنا در اصفهان و اتمام دوره های آموزش شنا در اصفهان، در حد توان خود خبره و زبده شده باشند.


آموزش شنا بزرگسالان در اصفهان شامل چهار رشته اصلی می شود که این چهار رشته شنا عبارتند از: شنا ی کرال سینه، شنا ی کرال پشت، شنا ی قورباغه، و شنای پروانه. عموما این چهار ترم آموزش شنا اصفهان را در ده تا دوازده جلسه تمرینی آموزش می دهند و فراگیری و یادگیری افراد باعث می شود تعداد این جلسات بیشتر یا کم تر شود.
این دوره های آموزش شنا در اصفهان که هر ساله و مدت ها ست توسط تیم حرفه ای و متخصص آکادمی آموزش شنا در اصفهان بر پا داشته می شود برای افرادی که فوبیا (ترس و وحشت از آب) دارند طولانی تر می شود. ترس از آب علل مختلفی دارد که معمول ترین دلایل آن را می توان مشاهده غرق شدن شخصی دیگر در آب دریا و یا آب استخر، تجربه تلخ غرق شدگی در دوران خردسالی، القای ترس توسط بزرگتر ها به کودک، و یا بی تجربه بودن مربی شنا دانست. مربیان شنا که تحت استخدام آکادمی آموزش شنا اصفهان می باشند با تجربه و تخصص کامل با دلسوزی و تعهد کامل نسبت به همشهریان اصفهانی که ثبت نام در کلاس های آموزش شنا اصفهان را انجام داده اند تلاش دارند تا در طول زمان آموزش شنا به شنا آموز مبتدی، آموزش شنا بزرگسالان اصفهان را در ذروه ی کمال به انتها رسانیده تا بهترین نتایج که قطع به یقین رضایت شنا آموز می باشد را کسب نمایند.


کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان
کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان
کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

کلاس آموزش شنا کودکان در اصفهان

شنا تنها رشته ورزشی می باشد که فرزند شما از اوان تولد می‌تواند به انجام آن بپردازد. آکادمی آموزش شنا اصفهان با بهره گیری از علم به روز بهترین مربی شنا در اصفهان تقدیم کننده ی مسیری خارق العاده و بسیار فانتزی و مؤثر برای فراگیری آموزش شنا در اصفهان در طول سال در خدمت شما همشهریان عزیز اصفهانی ست تا بهترین آموزش شنا در اصفهان را این بار در قالب و بستری نو تحت عنوان آموزش و کلاس شنا کودکان اصفهان تقدیم حضور شما گرامیان کند. خواست اصلی و نهایی تیم آکادمی آموزش شنا اصفهان از بزرگزاری و برپایی کلاس شنا کودکان در اصفهان به صورت عمومی و خصوصی، مقدماتی و تخصصی این است که آموزش در خور توجه برای پیشرفت فرد فرد خردسالان تحت آموزش شنا در اصفهان و نهایتا ارتقا سطح رشته ورزش شنا در آینده ای نه چندان دور است. خردسالان تحت آموزش شنا اصفهان به صورت اصولی تلفیقی از حرکات اساسی و پایه ای شنا و مسلط شدن بر تمامی مهارت ‌های ایمنی در آب را از راه بازی در آب و سرگرمی یاد می‌گیرند. اشعار مناسب خردسالان و بازی‌های مخصوص تجربه‌ای ویژه برای کودک و والدین دست و پا می نماید. آموزش شنا به کودکان در اصفهان به صورت خصوصی با تمرکز بر مهارت‌های اولیه مربوط به حرکت در آب، بشناور شدن به پشت، ماندن صحیح بدن در آب، بازی و کنترل تنفس در آب صورت می‌گیرد. دوره های اختصاصی آموزش شنا برای مادر و کودک برای خردسالان سه تا چهار سال و دوره خردسالان ویژه چهار تا شش سال طراحی شده است.

کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

نکاتی درباره کلاس آموزش مقدماتی شنا در اصفهان برای کودکان

خردسالان پس از تسلط بر اصول پایه ای و اولیه، در این مرحله مهارت‌ های مربوط به ایمنی شنا و روش های ماندن روی آب و پا زدن را آموزش می بینند. این اصول عبارتند از: نفس گیری درست در آب، پریدن درون آب استخر، حرکت دوچرخه در آب، آشنایی با آب و دنیای زیر آب، و آموزش شنا ی کرال پشت مبتدی.
پس از طی این مرحله کودک خردسال تان شنا کردن در فواصل طولانی تر را آموزش می بیند و کودکان با استعداد آموزش ‌های مبتدیانه شنا ی کرال پشت را یاد می گیرند. حال نوبت به این آموزش ها می رسد که توسط مربیان کارآزموده آکادمی آموزش شنا اصفهان به کودک دلبند تان آموزش داده می شود: پرش و چرخش در آب استخر، شناور شدن روی آب استخر، شنا کردن در آب استخر و ماندن در زیر آب استخر به مدت بیست ثانیه.
ادامه دوره آموزش شنا خردسالان
به دلیل مسلط شدن بر موقعیت بدن، تغییر مسیر و حرکت رو به جلو و حرکت رو به عقب در آب استخر دنبال می‌شود. به طور خلاصه این آموزش ها عبارتند از: شیرجه مقدماتی در آب استخر، حرکت از سمت دیوار به جلو و بازگشت به سمت دیوار، شناور ماندن به مدت طولانی، برداشتن یک شی از کف استخر.

کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

دلایل استقبال از کلاس های آموزش شنا آکادمی برای کودکان در اصفهان

بهترین و متخصص ترین و با اخلاق ترین مربیان شنا اصفهان.
حضور دائمی مربی شنا در آب کنار کودکان و خردسالان
: در کلاس شنا کودکان در اصفهان به صورت همیشگی یک نفر مربی در طی تمامی جلسات آموزش شنا در اصفهان همراه خردسالان داخل آب حضور دارد.
محیط پر آرامش و پر نشاط و مطمئن و شاداب
: فراگیری آموزش شنا برای کودکان ضمن دوست شدن با آب و پذیرفتن آب بدون ترس و واهمه، اصلی ترین قدم برای آموزش شنا در کودکان می باشد. ما در آکادمی آموزش شنا اصفهان بر آنیم تا این مهم به بهترین نحو ممکن انجام پذیرد.
حضور داشتن مادران در کنار فرزند دلبند خود
: مادران می توانند هنگام آموزش شنا به کودکان خود در استخر حضور داشته باشند تا از نزدیک نظاره گر روش آموزش شنا ی آن‌ها باشند و از کم و کیف کار مطلع گردند.
جدیدترین روش ها و متد ها را برای آموزش شنا کودکان به کار می گیریم
.
ارائه مدرک معتبر پس از طی کردن هر یک از دوره‌های آموزشی
.

کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

سن مناسب برای آموزش شنا به کودکان در اصفهان

به راستی و به صورت علمی، آموزش شنا به کودکان می بایست از چه سنی شروع شود؟
بسیاری از خردسالان و کودکان به استحمام و بازی با آب در وان و یا غوطه ور شدن در آب علاقه وافری دارند و از این اعمال لذت می برند. بنابراین می توانید کودک خود را به استخر ببرید و اجازه دهید زیر نظر خودتان به آب بیشتر نزدیک گردد و از بازی کردن در آب لذت ببرد، به این ترتیب کم کم می توانید شنا کردن را نیز به او آموزش دهید. اگر کودک مثل ماهی با آب بازی می کند، وقت آن رسیده که او را در یک کلاس شنا ثبت نام کنید. طبق نظر انجمن متخصصین اطفال امریکا، آموزش و یادگیری شنا برای کودکان نوپا و یا حتی بزرگتر اجباری نیست، به همین دلیل نباید کودک را مجبور به شرکت در کلاس شنا کنید. اما اگر به نظر می رسد فرزند دلبند شما دوست دارد در فضایی بزرگتر از وان یا تشت حمام آب بازی کند، دلیلی وجود ندارد که آموزش شنا را به تعویق بیندازید. در واقع، برخی شواهد حاکی از آن است که احتمال غرق شدن کودکان بالای یک سال در صورتی که آموزش رسمی شنا ببینند، محتمل نیست و این واقعیت دلیل بسیار محکمی برای ثبت نام در کلاس های آموزش شنا اصفهان و آن هم هر چه سریعتر کودک در کلاس های آموزش شنا به کودکان در اصفهان می باشد.
آکادمی آموزش شنا اصفهان
به شما عزیزان ساکن شهر اصفهان اطلاع می دهد که می توانید با تیم پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل فرمایید و ضمن اطلاع دقیق از قیمت آموزش شنا در اصفهان، با حضور در این آکادمی از امکانات آموزش شنا اصفهان بازدید به عمل آورید تا بتوانید با فراغ بال، کودکان دلبندتان را برای آموزش شنا به کودکان در اصفهان به بهترین مربی شنا در اصفهان که متخصص در آموزش شنا به کودکان می باشد بسپارید.


کلاس آموزش شنا اصفهان - کلاس آموزش شنا در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

نکته مهم و پایانی

مهمترین مسئله درباره کلاس های آموزش شنا به کودکان در اصفهان را بدین صورت بیان می کنیم که: به این نکته حیاتی توجه فراوان فرمایید که هرگز نباید تصور فرمایید کودک خردسال شما بدون حضور خودتان در کلاس شنا کودکان در اصفهان از امنیت کافی و لازم برخوردار است و احتمال غرق شدن وجود ندارد. هیچ کدام از مربیان و یا حتی غریق نجات ها در تمام دنیا نمی توانند مانند والدین، کودک را در آب تحت نظر بگیرند. زمانی که کودک نزدیک استخر یا داخل آن است، والدین باید همیشه با فاصله ای به اندازه یک بازو کنار او حضور مستمر داشته باشند. بهتر است از وسایل کمکی شنا مانند تیوپ یا قمقمه های شناور هم استفاده شود. به یاد داشته باشید حتی در صورت استفاده از این ابزارها، لازم است همیشه داخل آب در کنار کودک حضور داشته باشید چون برای جلوگیری از غرق شدن، نمی توانید روی این وسایل حساب کنید. آکادمی آموزش شنا اصفهان برای آسایش شما والدین گرامی تمامی تمهیدات را اندیشیده که در طول آموزش شنا به کودکان در اصفهان به هیچ وجه احساس خستگی و دلزدگی نکنید. افتخار آکادمی آموزش شنا اصفهان، ارائه بهترین خدمات و عرضه بهترین آموزش شنا در اصفهان به شما عزیزان است.

هیچ کدام از مربیان و یا حتی غریق نجات ها در تمام دنیا نمی توانند مانند والدین، کودک را در آب تحت نظر بگیرند. زمانی که کودک نزدیک استخر یا داخل آن است، والدین باید همیشه با فاصله ای به اندازه یک بازو کنار او حضور مستمر داشته باشند.

مقالات دیگر

تمامی حقوق این سایت متعلق به آکادمی شنا اصفهان می باشد