آکادمی آموزش شنا اصفهان > آموزش شنا بانوان در اصفهان > شنا و کاهش وزن در بانوان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

رابطه آموزش شنا و سلامتی بانوان

شنا و کاهش وزن در بانوان

آموزش شنا بانوان اصفهان و رابطه آن با کاهش وزن
تأثیر شنا بر تناسب اندام، نتیجه‌ی خاصی از سوزاندن کالری و به‌کارگیری ماهیچه‌های بدن می باشد. انجام شنا ی آرام و معمولی، پانصد کالری در یک ساعت می‌سوزاند، در حالی‌که اعمال شنا ی حرفه‌ای و قدرتی در همین مدت حدود هفتصد کالری انرژی مصرف می نماید. به دلیل غلظت خاص آب، هر حرکت دست یا پا به نوعی یک تمرین مقاومتی کوچک برای کل بدن‌ به‌ویژه مرکز بدن، باسن، شانه‌ها و بازوها به حساب می آید. پس با شنا کردن، علاوه بر اینکه کالری می‌سوزانید، حجم خالص ماهیچه‌ها را هم افزایش می‌دهید که متابولیسم بدن شما را افزایش می‌دهد، بنابراین حتی بعد از اینکه از استخر بیرون آمدید هم کالری بیشتری خواهید سوزاند. حال با آگاهی از این موضوع به شما بانوان اصفهانی این نوید را می دهیم که می توانید با ورود به آکادمی آموزش شنا اصفهان و با گذراندن آموزش عمومی شنا اصفهان و یا کلاس آموزش خصوصی شنا در اصفهان، سلامتی و زیبایی و شادابی را به خود هدیه بدهید.
نکته بسیار جالب این است که آموزش شنا اصفهان با وجود اینکه شما را خوش‌اندام می‌کند، به بدن‌تان سخت نمی‌گیرد. آب در اصل جاذبه را خنثی می‌کند پس وقتی شما زیر آب هستید به صورت مجازی بی‌وزن می گردید و به مفاصل بدن تان استراحت می‌دهید، چیزی که واقعا به آن نیاز دارند. شما می‌توانید تقریبا هر روز بدون احتمال آسیب به بدن‌تان آموزش شنا اصفهان را انجام داده و مسلما این وضعیت در مورد ورزش‌هایی مانند دویدن یا تمرینات قدرتی به هیچ وجه صدق نمی‌کند.


آموزش شنا بانوان - شنا بانوان اصفهان - آموزش خصوصی شنا بانوان در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان
آموزش شنا بانوان - شنا بانوان اصفهان - آموزش خصوصی شنا بانوان در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

شنا بانوان راهی برای تضمین سلامتی

به این دلایل بایستی در کلاسشنا بانوان در اصفهان شرکت نمایید:
-شنا کردن هم یک ورزش قدرتی محسوب می شود و هم ورزش هوازی به حساب می آید.
-مفید بودن آموزش شنا برای ریه ها.
-آسان بودن شرایط آموزش شنا بانوان اصفهان برای همه افراد و بدون توجه به محدودیت سنی.
-باعث باهوش تر شدن فرد تحت آموزش شنا در اصفهان می شود.
-آموزش شنا بانوان اصفهان با کمترین میزان آسیب دیدگی همراه است.
-شنا برای بانوان باعث کاهش دادن استرس می شود
-آموزش شنا بانوان در اصفهان عضلات بدن شما را بسیار فعال تر کرده و قدرت بدنی را ارتقا می دهد.
-آموزش شنا بانوان اصفهان اگر به صورت صحیح و اصولی انجام پذیرد باعث افزایش قدرت دوندگی شما می گردد.


آموزش شنا بانوان - شنا بانوان اصفهان - آموزش خصوصی شنا بانوان در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

نکاتی در مورد شنا بانوان

یکی از بهترین تفریحاتی که به طور توام هم روی جسم و هم روح تاثیرات مثبتی می گذارد شنا کردن می باشد. ولیکن مسلما پیش از آغاز این ورزش و آموزش شنا در اصفهان و ورود به کلاس شنا بانوان در اصفهان می بایست مقدمات آن را فرهم کنید تا کمترین میزان آسیب را به بدن تان وارد کنید. آکادمی آموزش شنا اصفهان به شما توصیه می کند در هنگام ورود به استخر برای استفاده از کلاس های آموزش شنا بانوان در اصفهان حتما به این نکات دقت فرمایید:
_رعایت نظافت:  پیش از ثبت نام در کلاس های آموزش شنا اصفهان برای فراگیری فنون شنا از نظافت داخل استخر و قسمت بیرونی آن اطمینان حاصل نمایید. حتما از نحوه ی استریل کردن آب درون استخر، تعداد دفعات کلر زنی آب استر شنا اصفهان، شناخت مواد ضدعفونی کننده ی مورد استفاده و ... با خبر شوید.
_بیماری خود را به مسئول استخر اطلاع دهید: با توجه به اینکه استخر محیطی عمومی و مشاع است برای تمامی کسانی که در آن حضور دارند می بایست از ورود ویروس و بیماری به این محیط جلوگیری شود. سرماخوردگی، التهاب پوستی، زرد زخم، آبله و ... بیماری هایی ست که امکان سرایت به دیگران را دارد. با اطلاع از این موارد همه کسانی که در کلاس آموزش شنا بانوان اصفهان می توانند به بهترین نحو از آموزش شنا اصفهان بهره ببرند.
_کنترل بی اختیاری ادرار: آب ولرم استخر باعث شل شدن عضله های مثانه و تراوش بی اختیار ادرار می شود. مشکل شلی مثانه به ویژه در بانوان بسیار شایع بوده و پیشنهاد می گردد پیش از ورود به محیط استخر، حتما به دستشویی مراجعه کنید و از خالی بودن مثانه تان اطمینان حاصل کنید.
_عادت ماهانه: کمی پیش از شروع عادت ماهانه، علائم آن در بانوان خودنمایی می کند. بایستی به این علائم و نشانه ها دقت کنید.در این دوره نبایستی به استخر مراجعه کنید و آموزش شنا اصفهان را متوقف نمایید.
_شست وشوی بدن و صورت: پیش از ورود به محیط استخر می بایست مواد آرایشی را از صورت خود پاک کنید. زیور آلات خود را بردارید، چون امکان حساسیت زایی برای شما و دیگران وجود خواهد داشت. قبل و بعد از ورود به آب برای کسب آموزش شنا در اصفهان، دوش بگیرید.


آموزش شنا بانوان - شنا بانوان اصفهان - آموزش خصوصی شنا بانوان در اصفهان | آکادمی آموزش شنا اصفهان

مقالات دیگر

تمامی حقوق این سایت متعلق به آکادمی شنا اصفهان می باشد